نتایج جستجو برای عبارت :

دانلود آهنگ من با دیگران فرق دارم من دلی میخوامت (من تو رو فقط واسه خودت میخوام)

دانلود آهنگ جدید غمگین و احساسی به نام من با دیگران فرق دارم من دلی میخوامت (من تو رو فقط واسه خودت میخوام) با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang man ba digaran fargh daram man deli mikhamet
دانلود آهنگ من با دیگران فرق دارم من دلی میخوامت (من تو رو فقط واسه خودت میخوام)
من با دیگران فرق دارم من دلی میخوامت
من تورو فقط واسه خودت میخوام عادت دارم بهت
اونا تورو دوست ندارن اونا لب و دهنن شک نکن
یه لحظه به من دلت رو بدش به من دلت رو بدش به من
دلت
دانلود اهنگ من با دیگران فرق دارم من دلی میخوامت کامل لینک مستقیم
دانلود آهنگ رضا شیری دلی میخوامت دانلود آهنگ دلی میخوامت رضا شیری اونا تو رو دوست ندارن اونا لب و دهنن من با دیگران فرق دارم من دلی میخوامت.
wersafd دانلود آهنگ رضا شیری دلی میخوامت. ───┤ ♩♬♫♪♭ ├───. قسمتی از متن ترانه : من با دیگران فرق دارم من دلی میخوامت ♬♫♪. من تورو فقط واسه خودت ...
متن دانلود آهنگ دلی میخوامت. من با دیگران فرق دارم من دلی میخوامت من تورو فقط واسه خودت می
دانلود آهنگ محسن عباسی واسه خودمه | کیفیت خوب و عالی
امروز جاز موزیک برای شما کاربران عزیز ترانه واسه خودمه با صدای محسن عباسی با متن آماده کرده
Exclusive Song: Mohsen Abbasi – Vase Khodame With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ واسه خودمه محسن عباسی»───♫♫●|●|●♫♫───«اگه میبینی عاشقو دیوونم ، اگه میبینی بی تو نمیتونم … !واسه دیدنت ، دنبال بهونم یعنی شدی جونم … !»──|♫●|──«اگه دل دیگه طاقت نمیاره ، نباشی حالش تعریفی نداره … !اگه زندگی ایندفعه بذاره ، با تو می
دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری به نام خودت
Download New Music Shahab Mozaffari – Khodet

دانلود آهنگ با کیفیت 320
دانلود آهنگ با کیفیت 128
متن آهنگ خودت شهاب مظفری
بزن قیچی به عکسایی که برعکس تو خوشحالن
به عکسایی که روی شونه هات دست منو دارن
بزن بیرون برو اما نمیدونی کجا میری بکش کبریت زیر من خودت آتیش میگیری
خودت این زندگی رو ساختی حالا خرابش کن اگه آوارگی رو دوست داری انتخابش کن
درارو باز میزارم بره عطرت از این خونه خیالت تخت چیزی از تو پیش من نمیمونه
کی تنهاییاتو
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانل
,    ,    متن آهنگ مسعود بختیاری گل ناز دارم,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مسعود بختیاری 320,    اهنگ لری گل ناز دارم مه شو تارم,    مسعود بختیاری gol-e naz,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مهرنوش مختاری,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مهدی در استیج,    دانلود اهنگ مسعود بختیاری دی بلال,    دانلود آهنگ گل ناز دارم موسی موسوی,    اهنگ معین گل ناز دارم مه شو تارم,   
در این مطلب دانلود اهنگ کنار منیو کنار توام تورو میخوامت من واسه خودم برای دانلود در سایت بلاگ ترانه قرار داده می شود
دانلود اهنگ کنار منیو کنار توام تورو میخوامت من واسه خودم 
دانلود آهنگ جدید آصف آریا به نام پایتم من Download New Music Asef Aria - Payatam ... کنار منی و کنار توام تورو میخوامت من واسه خودم یجوری پیگیر تو شدم همه فهمیدن
 دانلود آهنگ پایتم من از آصف آریا با کیفیت عالی,دانلود موزیک ایرانی,دانلود ... کنار منی و کنار توام تورو میخوامت من واسه خودم
دانلود آهنگ جدید واسه قلبم نگات همیشه آنتیکه با بهترین کیفیت + پخش آنلاین
واسه قلبم؛ نگات همیشه آنتیکه یه رمانِ رمانتیکه
Download Ahang Jadid 98 Vase Ghalbam Negat Hamishe Antike
دانلود آهنگ واسه قلبم نگات همیشه آنتیکه با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸

متن و ترانه آهنگ  واسه قلبم نگات همیشه آنتیکه
واسه قلبم؛ نگات همیشه آنتیکه… یه رمانِ رمانتیکه
خیلی شیک و پیکه دوسش دارم…واسه قلبم؛ ثانیه ها کنارت خاصههمه چی؛ پره احساسهدلِ تو؛ مثِ الماسه…
دانلود آهنگ واسه قلبم نگات همیش
دانلود آهنگ بهت قول میدم سخت نیست
خودت میخوای بری خاطره شی اما دلت میسوزه تظاهر میکنی عاشقمی این بازیه هر روزه
نترس آدم دمه رفتن همش دلشوره میگیره دو روز بگذره این دلشوره ها از خاطرت میره
بهت قول میدم سخت نیست لااقل برای تو راحت باش دورم ازدانلود اهنگ بهت قول میدم از محسن یگانه
 تو و دنیای تو 
راحت باش هیچ کس نمیاد جای تو دلشوره دارم من واسه فردای تو
بهت قول میدم سخت نیست لااقل برای تو راحت باش دورم از تو و دنیای تو
متن آهنک
راحت باش هیچ کس نمی
دانلود آهنگ بازی دادی از محمدرضا گلزار
برای دانلود آهنگ بنازم من اون قد و بالاتو دو تا چشمای مست و گیراتو از محمد مهراد اینجا کلیک کنید
همه رویایی رو که واسه تو ذهنم ساختم آره نامرد چرا بازی دادی قلب منو دارم دیوونه میشم تو نرو گفتی همیشه من کنارتم ولی رفتی واسه همیشه تو
دانلود آهنگ جدید آفو به نام خودت باش
Текст песни Khodat Bash Afo
دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باشБудь сумасшедшим и люби свою удачу
سرگرم خودت عاشق احوال خودت باشВеселитесь с окружением
یک لحظه نخور حسرت عمرو که نداری

ادامه مطلب
دانلود اهنگ نفس تویی هوا تویی داغ چشاتو وا کنو ستاره هامو پس بده : دانلود و پخش آنلاین اهنگ شهر عشق از جهان + متن ترانه. ... آبرومو می خری یه نیمه جون زخمیم بیا بیا نفس بده. نفس تویی هوا تویی داغ چشاتو وا کنو ستاره هامو پس بده.
دانلود آهنگ جهان - واسه چشمات پره شعرم هر نفس هم نفس تو مث غم توی صدامی نازکم از تو ... نفس تویی هوا تویی داغ چشاتو وا کنو ستاره هامو پس بده که مالک صدام تویی ... جهان · آهنگ قدیمی · آهنگ های ماندگار ...
دانلود آهنگ جهان واسه چشمات
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام همین عکس ساکت تو با خاطراتت واسه من عزیزه با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang hamin akse saket to ba khateratet vase man azize az Hojat Ashrafzadeh
دانلود آهنگ همین عکس ساکت تو با خاطراتت واسه من عزیزه حجت اشرف زاده
نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم منی که آس و فاصله دارم ...♪
تو دنیای سردم گلایه نکردم منی که خودم از خودم گله دارم ...♪
تو این حالو روزم ببین که هنوزم یه فنجون خالی واست روی میزه ...♪
همین عکس ساکت تو با
دانلود اهنگ جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم (مهراد جم) با لینک مستقیم : مهراد جم شمال دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام شمال آهنگ با لینک مستقیم و متن آهنگ ... همه آهنگ ریمیکس آلبوم ... جلو همه بگو به من ، خیلی دوست دارم عشق دلم
 دانلود آهنگ جدید مهراد جم شمال بشنوید و لذت ببرید / دانلود آهنگ شنیدنی و زیبای مهراد جم به نام شمال به ... جلو همه بگو! به من خیلی دوست دارم، عشقِ دلَم…
 دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام شمال Download New Music Mehraad Jam ... کنن به
دانلود اهنگ جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم (مهراد جم) با لینک مستقیم : مهراد جم شمال دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام شمال آهنگ با لینک مستقیم و متن آهنگ ... همه آهنگ ریمیکس آلبوم ... جلو همه بگو به من ، خیلی دوست دارم عشق دلم
 دانلود آهنگ جدید مهراد جم شمال بشنوید و لذت ببرید / دانلود آهنگ شنیدنی و زیبای مهراد جم به نام شمال به ... جلو همه بگو! به من خیلی دوست دارم، عشقِ دلَم…
 دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام شمال Download New Music Mehraad Jam ... کنن به
دانلود آهنگ علی بهراد دوست دارم | کیفیت عالی
ترانه جدید و زیبای بنام دوست دارم با صدای علی بهراد از رسانه جاز موزیک
Exclusive Song: Ali Behrad | Dooset Daram With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ علی بهراد دوست دارم
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
نمیدونی چقد تو دل من آشوبه
برات نمیدونی دلم چجوری میکوبه براتنمیدونی چه احساسی دارم ♬♫♪داره میره دلم واسه ی خندیدن ♬♫♪
تو داره میره دلم واسه ی کم دیدن تو ♬♫♪نمیدونی چقد بی قرارم نمیدونی چه حسی به تو دارمکاش الان بودی باز
دانلود آهنگ جدید ایست قلبی (فیت مهدی مقدم) از امید عامری همراه متن آهنگ

متن آهنگ ایست قلبی از امید عامری
عشقت داره به قلب منبدجوری ضربه میزنهنفس نفس میزنموعشق تو قاتل منه
محاسبه زمان خواب و بیداری
دوری تو برای من باعث ایست قلبیهاز پس تو بر نمیام نمیدونم چی به چیهدارم کلافه میشم از این بودنو نبودنتاما دلم پر میزنه واسه یه لحظه دیدنت
دانلود آهنگ جدید مهدی مقدم و امید عامری ایست قلبی با لینک مستقیم
این همه بی قراریا عجیبه اما عاشقمدوست دارم
دانلود آهنگ آکس واسه کی + متن اهنگ 
Download New Music Aks – Vase Ki
دانلود آهنگ جدید آکس به نام واسه کی با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
متن آهنگ واسه کی آکس 
خواستم بگم که دلم برات خیلی تنگ شده ولش کننمیدونی چته بد درگیری نمیشینه به دلت هیچ تفریحیدلت تنگ شده میدونم تنگ شده میدونم تنگ شده میدونم

یه خاطره داری از یه رابطه ی طولانینمیتونی هیشکی رو جای اون بیاریحتی اگه بهت بگه بدم میاد ازتباز از کل دنیا بیشتر دوستش داری
♥♥♥♥
واسه کی بی
دانلود آهنگ محسن یگانه دور خودت نچرخ { متن و کیفیت عالی }
امروز ترانه زیبای محسن یگانه بنام دور خودت نچرخ آماده دانلود از جاز موزیک با کیفیت عالی
Exclusive Song: Mohsen Yeganeh | Dore Khodet Nacharkh With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ محسن یگانه دور خودت نچرخ
اینقده دور خودت نچرخ زمونه دورت می زنهاینا بازی روزگاره نه دست توئه نه دست منهآخه فقط تو نیستی تو دنیا که کارت گیره روزگارهولی حتی یه لحظه کم نیار آخه هیچ کاری نشد ندارهاگه دنیا پشت هم برات ساز مخالف زد غمت نب
دانلود ریمیکس آهنگ محسن ابراهیم زاده – منو تو
+متن آهنگ من و تو  محسن ابراهیم زاده
Mohsen Ebrahimzadeh-Mano To (Remix DJ Amin)
 ریمیکس جدید آهنگ محسن ابراهیم زاده بنام منو تو
Download Ahang Mohsen Ebrahimzadeh – Mano To (Remix DJ Amin)

ریمیکس آهنگ محسن ابراهیم زاده
متن آهنگ من و تو  محسن ابراهیم زاده
هر بار منو می بینی اخمات تو همهآخه هر روز دیدنت واسم بازم کمهدوست دارم میدونی عذابم ندهقهر های طولانی واسه هردومون بدهآخه بارون تو خودت شاهدی من چه حالیم با اونآهای بارون دونه دونه
دانلود آهنگ امین بانی دلیل + متن اهنگ 
Download New Music Amin Bani – Dalil
دانلود آهنگ جدید امین بانی به نام دلیل با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
ترانه : فرید احمدی   موزیک : امیر توسلی
متن آهنگ دلیل امین بانی 
اگه زنده موندم دلیلم تو بودیتا اینجا رسوندم دلیلم تو بودیاگه بی هوا توی آتیش چشماتخودم رو سوزوندم دلیلم تو بودی
چی اومد به روزم واسه تو مهم نیستمیرم یه روزم واسه تو مهم نیستتو عشقت خودم رو به آخر رسوندمعزیزم هنوزم واسه تو مهم نیست
دانلود آهنگ دوست دارم محسن یگانه با کیفیت 320
دانلود آهنگ محسن یگانه من توی زندگیتم ولی

متن آهنگ دوست دارم محسن یگانه
دانلود آهنگ دوست دارم از یگانه با کیفیت 320

آهنگ دوست دارم محسن یگانه ریمیکس
دانلود آهنگ دوست دارم من دیوونه از فرزاد فرخ

دوستت دارم من بیچاره فرزاد فرخ
آهنگ دوست دارم من دیوانه فرزاد فرخ
در این پست دانلود اهنگ منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر برای دانلود در سایت بلاگ موزیک قرار داده می شود
دانلود اهنگ منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر (علی یاسینی) با لینک مستقیم کیفیت 320
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی ما با هم خاطره داریم ( کیفیت اصلی Mp3 ) دانلود آهنگ جدید علی یاسینی ما با هم خاطره داریم موزیک جدید و زیبای خواننده علی یاسینی ... منو هیچکی نمیفهمه جز تو یه نفر دلو بردار هرجایی ببر نگهش دار پیش خودت…
دانلود آهنگ علی یاسینی ما با هم خاطره د
دانلود آهنگ گرشا رضایی به نام دل ندارم
Download New Song Garsha Rezaei Called Del Nadaram
متن آهنگ دل ندارم از سایت دوتار موزیک
دل ندارم که بمونی دل ندارم که بریدل ندادم که ببینم واسه رفتن حاضری
چی عوض شد توو وجودم این نبودم قبل تومطمئن باش هرچی بودم این نبودم قبل تو
اینم از من اینم از تو اینم از این زندگیگاهی رازاتو نمیشه حتی به خودت بگی
اون دوتاییا تموم شد اما باز دوسِت دارمدوست دارم گوشه ی قلبت خودمو جا بذارم
من بهونت کرده بودم تا نفس باشی براممیرم و میری و میدو
دانلود آهنگ جدید دنیا به نام عزیزم 
Download New Song By Donya Called Azizam

متن آهنگ دنیا به نام عزیزم

دانلود آهنگ جدید با کیفیت 320

دانلود آهنگ جدید با کیفیت 128
من دیگه باهات نیستم هرجا میخوای باش باشتصمیم رو بگیر ولی فکر فرداش باشوقتی دوس داری مال خودت باشیپس خودت باید دلواپس حال خودت باشیبه تو خوبی انگار نیومده عزیزمدل تو درست بار نیومده عزیزمبا خودت میگی تنها بشم عالی میشهاگه من نباشم پشتت خالی میشهچشمت انتظارم که یک روز برگردی یکی از تو انتظار داره
تانیا زنگ زده میگه منو بوس نکنیا همه میگن کروناس! بعذم میگه میخوام بیام خونتون ولی الان نمیشه بایذ برم کارامو بکنم زشته همه نگام میکنن! یا اینکه عمو حمید برو مسافرت. بابام بهش گفت واست کیک میگیرم گفت نه من با ماشین خودم میام تو با ماشین خودت بیا! گفتم مگه رانندگی بادی گفت اره گفتم خب ببرم دَ دَ اول گفت باشه بعد گفت نه :))) خودت برو
اخه عشق منههههه :****امروز کلی کار کردم و امتحان گرافیک و... و تازه بعدشم عکس واسه محتوای سایت درست کردم که خوب شد اما او
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده دلبر بی نشان
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک
دانلود آهنگ واسه قلبم نگات همیشه آنتیکه
هم
اکنون برای شما کاربران و همراهان گرامی ♫ دانلود اهنگ واسه قلبم نگات
همیشه آنتیکه یه رمان رمانتیکه به همراه تکست و بهترین کیفیت آماده کرده
ایم ♫
Download Old Music BY : Vase Ghalbam Negat Hamishe Antike With Text And 2 Quality 320 And 128 On Nafismusic

ادامه مطلب
دانلود آهنگ مهره مار روزگارمی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود آهنگ مهره مار روزگارمی علی عباسی نفس
دانلود راه اخیر علی عباسی با عنوان عضو مار روزگارمی دانلود راه علی عباسی نفس با لینک مستقیم کیفیت 320 پخش آنلاین و نامه . دانلود راه جدید علی عباسی نفس Download New Music Ali Abbasi Nafas واسه تو مُردنم برای خودم یه اتفاقه آسان ست مهره ی مادر ِ.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده  دیوونه تر
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک ز
دانلود آهنگ حاله دل از امیر شهیار با لینک مستقیم و کیفیت اصلی همراه با متن آهنگ
دانلود آهنگ امیر شهیار حاله دل
دانلود آهنگ امیر شهیار حاله دلآروم دلو بردی تو چقدر آسون
عشقم ندارم چیزی ازت پنهون
دلبر نازه دلم یار و همراه دلم
از خیال عشق تو قصه میسازه دلم
اوج آواز منی عشق هم راز منی
روی ابرام پیش تو بال پرواز منی
وای به جز تو دیگه هیچکی توی قلبم نمیاد
دل دیوونه ی من عشق و فقط با تو میخواد
تا که هستی مثل مستی میشه حال دل من
نفسم میره برات آخه گل خوش
دانلود آهنگ بلال بلالم شیرازی سیما بینا
دانلود آهنگ بلال بلالم از سیما بینا
دانلود آهنگ بلال بلالم سی خودت کردی از سیما بینا
ترانه شیرازی بلال بلالم

بلال بلالم سی خودت کردی سیما بینا
دانلود آهنگ بلال بلالم سی خودت کردی شیرازی
دانلود آهنگ لری غمگین بلال بلالم
دانلود آهنگ قدیمی بلال بلالم سی خودت کردی
دانلود آهنگ علی عباسی غزل خانوم به همراه متن از رسانه رز موزیک با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین در قالب mp3.
از بخش آهنگ های علی عباسی بازدید کنید.
Download Song Ali Abbasi–Ghazal Khanoom + Lyrics
میشینم فقط روبرو تو نفس می کشم عطر و بو تو
عسل تر شدی خرابتر شدم حالا که نشستم پهلو تو

متن آهنگ غزل خانوم از علی عباسی
میشینم فقط روبرو تو نفس می کشم عطر و بو تو
عسل تر شدی خرابتر شدم حالا که نشستم پهلو تو
نمیخواد بگی من میدونم غزل خانومِ مهربونم 
تو هیچی نگو ته قلبتو د
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام قطار
یوسف زمانی به نام قطار
Yousef Zamani - Ghatar
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام ابرو کمون
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام شیک
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اسمشو چی بزارم
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام پاییز امسال
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلگیر نشو
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلت میاد
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام وای دلم رفت
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اشتباه بود
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام عاشقانه
دانلود آهنگ
اهنگ خودت میدونی که من چقدر دوست دارمت

ریمیکس اهنگ خودت میدونی که من چقدر دوست دارم
ریمیکس خودت میدونی که من چقدر دوست دارم
دانلود اهنگ میدونی که من چقدر دوست دارم

دانلود آهنگ خودت میدونی چقدر دوست دارم شماعی زاده
دانلود اهنگ دعوا از شماعی زاده با کیفیت 320
ریمیکس اهنگ ما که دعوا نداریم

دانلوداهنگ ما که دعوا نداریم حسن شماعی زاده
دانلود آهنگ جدید دنیا به نام عزیزم 
Download New Song By Donya Called Azizam

دانلود آهنگ با کیفیت 320

دانلود آهنگ با کیفیت 128

متن آهنگ دنیا به نام عزیزم
من دیگه باهات نیستم هرجا میخوای باش باشتصمیم رو بگیر ولی فکر فرداش باشوقتی دوس داری مال خودت باشیپس خودت باید دلواپس حال خودت باشیبه تو خوبی انگار نیومده عزیزمدل تو درست بار نیومده عزیزمبا خودت میگی تنها بشم عالی میشهاگه من نباشم پشتت خالی میشهچشمت انتظارم که یک روز برگردی یکی از تو انتظار داره برگردی
دا
دانلود آهنگ جدید احساسی از رضا شیری به نام دلتو نده دستشون اونا بده رسمشون بازی میکنن با احساست با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang deleto nade dasteshon ona bade rasmeshon bazi mikonana ba ehsasatet az Reza Shiri
دانلود آهنگ دلتو نده دستشون اونا بده رسمشون بازی میکنن با احساست (رضا شیری)
من با دیگران فرق دارم من من تورو فقط واسه خودت میخوام عادت دارم بهت
اونا تورو دوست ندارن اونا لب و دهنن شک نکن یه لحظه به من دلت رو بدش به من دلت رو بدش به من
دلتو نده
دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی دل ندارم
ترانه ویژه آپ موزیک برای شما کاربران آهنگ دل ندارم از گرشا رضایی با لینک مستقیم
Exclusive Song: Garsha Rezaei | Del Nadaram With Text And Direct Links In UpMusics

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
دل ندارم که بمونی دل ندارم که بری دل ندادم که ببینم واسه رفتن حاضری ♩♬♫چی عوض شد تو وجودم این نبودم قبل تو مطمئن باش هرچی بودم این نبودم قبل تو ♩♬♫اینم از من اینم از تو اینم از این زندگی گاهی رازاتو نمیشه حتی به خودت بگی ♩♬♫اون دوتاییا تموم شد اما ب
در این پست از سایت بلاگ ترانه اهنگ مهراب لیوانی که توش اب خوردیو به یادگار دارم برای دانلود قرار داده می شود
اهنگ مهراب لیوانی که توش اب خوردیو به یادگار دارم کامل با کیفیت 320 همراه با متن
دانلود آهنگ جدید مهراب و ایمان نو لاو به نام دلشوره دارم - وایو موزیک | دانلود ... دانلود اهنگ › آهنگ دیس لاو دلشوره دارم که تنهایی سرت به چی بنده ..... کم کم داری باور میکنی ک مهراب واقعا حسی زینالی انصافا بهشم میخوره مهراب باش ک هستش شکی توش نی. m.
دانلود آهنگ جد
دانلود آهنگ عشقت داره به قلب من بدجوری ضربه میزنه از مهدی مقدم و امید آمری موزیک ایرانی
Ahang eshghet dare be ghalb man bajor zarbe mizane az Mehdi Moghadam & Omid Ameri
دانلود اهنگ عشقت داره به قلب من بدجوری ضربه میزنه - موزیک ایرانی
عشقت داره به قلب من بدجوری ضربه میزنه نفس نفس میزنم و عشق تو قاتل منه دوری تو برای من باعث ایست قلبیه از پس تو برنمیام نمیدونم چی به چیه
دارم کلافه میشم از این بودن و نبودنت اما دلم پر میزنه واسه یه لحظه دیدنت این همه بیقراری و عجیبه اما عاشقم دوس
دانلود آهنگ های ایرانی
دانلود گلچین برترین آهنگ جدید پاپ
بهترین آهنگ های فارسی ایرانی سال
شاد و غمگین
دانلود آهنگ های جدید ایرانی
گلچین موزیک های ایرانی
بهترین آهنگ های سال 98
همچنین ببینید : 
دانلود آهنگ ماشین
این پست همیشه آپدیت خواهد شد.
بزرگترین آرشیو بهترین آهنگ های شاد و غمگین سال 98
« آپدیت 98.07.07 »
دانلود آهنگ های پرطرفدار جدید
گرشا رضایی - ادامه داره
میمیرم واسه چشمات که عزیزن که عجیبن که دیوونن
چشمام خورده به چشمات که مریضن که حریصن
گ
دانلود آهنگ رضا شیری دلی میخوامت { متن و بهترین کیفیت }
همین الان دانلود کنید و گوش دهید به ترانه دلی میخوامت با صدای رضا شیری رسانه جاز موزیک
Exclusive Song: Reza Shiri | Deli Mikhamet With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ دلی میخوامت رضا شیری
»───♫♫●|●|●♫♫───«من با دیگران فرق دارم ، من دلی می خوامت … !من تورو فقط واسه خودت می خوام … !عادت دارم بهت … !»──|♫●|──«اونا تورو دوست ندارن ، اونا لب و دهنن … !شک نکن یه لحظه به دلمدلت رو بدش به من ، دلت رو بدش به من … !
دانلود آهنگ فرزاد فرخ عاشق خجالتی

من همونم همون عاشق خجالتی

تو واسه من فراتر از یه عادتی

من همونم همون عاشق خجالتی

تو واسه من فراتر از یه عادتی
Download Song By Farzad Farokh Called Asheghe khejalaty

برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
ادامه مطلب
دانلود آهنگ رضا صادقی به تو مدیونم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * به تو مدیونم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , رضا صادقی باشید.

دانلود آهنگ رضا صادقی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Reza Sadeghi called Be To Madyounam With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه رضا صادقی به نام به تو مدیونم
میبینی چجوری شده فکر و خیال مناون چشمات دل با منطقمیهو پای توعقلشو از دست دادتا به خودم بیام دیدممهر ت
دانلود گلچین آهنگ های دی ماه 98
منتخب بهترین و پربازدیدترین آهنگ های منتشر شده در دی 1398
[ اختصاصی از شهر موزیک + آپدیت شده تا آخر 13 دی ]

سوپرایز این ماه پایگاه شهر موزیک برای شما عزیزان
دانلود آهنگ های دی ماه 98 منتخب بهترینهااین پست رو تا آخر ماه دنبال کنید و بهترین آهنگهارو دریافت کنید.
+++
دانلود آهنگ بهنام بانی به نام خوابتو دیدم

دلم خیلی برات تنگ شده خوابتو دیدمخوابتو دیدم و بازم دلتنگم و بی تابدیگه کارم شده هرشب هی میپرم از خوابهرچی گفتم
دانلود آهنگ تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم خودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم  ودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang ta sobh ke bidaram del daste ki dadam
دانلود آهنگ تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم خودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم
متن آهنگ محسن ابراهیم زاده وابستگی
چی داری توی چشات چی داری توی نگات دلم د
آهنگ مهدی جهانی کم کم
دانلود آهنگ زیبا و فوق العاده ♪ کم کم ♪ با صدای ♪ مهدی جهانی ♪ از رسانه ♥ گیتار موزیک ♥ همراه با پخش آنلاین و متن ترانه.
بزودی… دمو و تیزر قرار داده شد

متن آهنگ مهدی جهانی کم کم
تا منو عاشق نکنی ول نمیکنی♪ ♥‿♥ ♪حرف داری اما دردودل نمیکنی♪ ♥‿♥ ♪میدونی که چجوری آتیش بکشی دلمو♪ ♥‿♥ ♪خوب منو میکشونی دنبال خودت♪ ♥‿♥ ♪میدونی تهش میکنی منو مال خودت♪ ♥‿♥ ♪من میدونم تهش میبازی به من دلتو♪ ♥‿♥ ♪کم کم داره از دس
دانلود آهنگ علی لهراسبی نشد
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * نشد * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , علی لهراسبی باشید.
دانلود آهنگ علی لهراسبی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Ali Lohrasbi called Nashod With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه علی لهراسبی به نام نشد
خیلیا رفتن کسی مثل منم تنها نشدسعیمو کردم فراموشت کنم اما نشدقلب سرد منطقیم حالا خرافاتی شدهگریه هام و خنده هام دیگه با هم قاطی
دانلود آهنگ رضا بهرام لبخند بزن
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * لبخند بزن * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , رضا بهرام باشید.

دانلود آهنگ رضا بهرام به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Reza Bahram called Labkhand Bezan With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه رضا بهرام به نام لبخند بزن
دلبر جانم بی اجازه قلب ما بردی کجا بردیای عشق جانم هر نفس را بی هوا بردی کجا بردیبی منت تورا دوس دارم بی علت تورا
من اصولا زیاد دروغ نمی گم
اما یه فلسفه ای دارم
تا زمانی که خودت دروغت رو باور نکردی دروغ نگو! گام اول اینه که خودت باورش کنی!
+  مجبور شدم ننه من غریبم بازی دربیارم برای یه نفر. فقط واسه اینکه متوجه ی جایگاهش بشه. کاملا قابل باور بود و همه باورشون شد! اما اون شخص باورش شد و نادیده گرفت!!!!و گذاشتمش کنار و اجازه دادم هر بلایی دلش میخواد سرم بیاره! اما عوضش خودم رو قوی میکنم و گاردم رو میکشم بالا تا آسیب نبینم ...
+  گرمه...
+  دوست دارید یه بار یه آهنگ ب
دانلود آهنگ شاد ای جان جانان دوستت دارم
دانلود آهنگ شاد ایرانی و یونانی و رومی
Download Jane Janan Happy Music

در این پست برای شما دانلود آهنگ یا هیچکی یا تو را با بالاترین کیفیت برای دانلود قرار دادیم
انتقادات و پیشنهادات خودتون در مورد سایت و نظرتون رو در مورد آهنگ از بخش نظرات برای ما بفرستین
دانلود آهنگ شاد ای جان جانان دوستت دارم / آهنگ شاد ایرانی و یونانی و رومی / هر جای دنیا عاشقم با تو
دانلود آهنگ غمگین از سینا پاسبان به نام زندگی شاید تموم شده واسه من بی تو شایدم مردم نمیدونم / بی هوا شاید به عشقت بیشتر از صد بار هی زمین خوردم نمیدونم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
دانلود آهنگ زندگی شاید تموم شده واسه من بی تو / بی هوا شاید به عشقت بیشتر از صد بار
وقتی میبینم انقد حالت آرومه وقتی پیشت جام خالی نیست♩♪/ ...///
با خودم میگم شاید اشتباه کردم اشتباه کردم خیالی نیست♩♪/ ...///
عاشقت بودن مست و کورم کرد عشق ب
متن آهنگ خودت چی ادی عطار
همه میگن عاشقمی خودت چی‌؟
یه کمی رُک حرف زدن هم که بد نیست
بگو که باید از خودت بشنوم
واسه من حرفِ اینو اون سند نیست
دل من از دَم شده جایِ عشقت
دلم و زندگیم فدای عشقت
میزنم از جونم برای عشقت
دل من عاشق نشدن بلد نیست
ادامه مطلب
دانلود آهنگ آرومم با صدای علی سفلی تیتراژ سریال عطر عشق
با موزیکِ تو همراه باشید با آهنگ جدید: دانلود آهنگ آرومم وقتی تو کنارمی آرومم به نام آرومم با صدای علی سفلی به همراه متن ترانه و بهترین کیفیت
Download New Music BY :  Ali Sofla | Aroomam With Text And 2 Quality 320 And 128 On Musiceto
متن آهنگ آرومم علی سفلی
♬♬♬
تا که صداتو میشنوم میشینه خنده رو لبامحدی نداره عشق من از ته دل تو رو میخوامعاشق اون روزایی ام که هوا غرق بارونهمنو تو با یه چتر باز میزنیم بیرون از خونه♬♬♬آرومم و
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم  ودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang ta sobh ke bidaram del daste ki dadam
دانلود آهنگ تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم
متن آهنگ محسن ابراهیم زاده وابستگی
چی داری توی چشات چی داری توی نگات دلم داره میره براتچشات که باز و بسته میشه دلم م
به تازگی آهنگ جدید ماکان بند به نام ناخدا منتشر شده است و شما می توانید در ادامه این آهنگ را با کیفیت اورجینال دانلود کنید.
دانلود آهنگ ماکان بند - ناخدا با کیفیت 320دانلود آهنگ ماکان بند - ناخدا با کیفیت 128

متن آهنگ ماکان بند به نام ناخدا
کشتی من به گل نشست ناخدای خوبی نداشتتن شکستمو ندید منو رو موج تنها گذاشتبه شوق مقصدی قشنگتنمو به دریا زدمدستم تو دست ناخدامیگفت که راه رو بلدماعتماد کردم بهش عاشقش شدم شدیداما این عشق منو ناخدا هیچوقت ندید
دانلود آهنگ بابک مافی فرشته + متن و بهترین کیفیت
هم اکنون دانلود کنید و گوش دهید به ترانه ی فرشته از بابک مافی همراه با متن و کیفیت اصلی و اورجینال
Exclusive Song: Babak Mafi – Fereshte With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ فرشته بابک مافی»───♫♫●|●|●♫♫───«اسم ترانه هام ، هر اسمی که بشه … !منظور ـه من تویی ، منظور خواهشه … !»──|♫●|──«اسمت برای من ، چه خواستنی شده … !دلم کنار ـه تو ، شکستنی شده─|♫●|─فرشته نبودی ولی واسه من ، بهترینی … !واسه اخلاقای بد و خا
دانلود آهنگ بهنام بانی ایران
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * ایران * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.

دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called Iran (Ft Iman Ebrahimi) With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام ایران
زمین و آسمون دور تو میگردهببین اسم تو یک دنیارو پر کردهتویی اوج تموم افتخاراتماگه خشکی بشی بارون دریاتمایران قلب
دانلود آهنگ i need your love از کالوین هریس
دانلود آهنگ i need your love از الی گولدینگ
دانلود آهنگ خارجی i need your love i need your time
دانلود اهنگ ای نید یور لاو ای نید یور تایم

دانلود آهنگ i need your love از madilyn bailey
دانلود کاور آهنگ i need your love
آهنگ i need your love با ترجمه
دانلود آهنگ i need your love nightcore
دانلود آهنگ ماکان بند ناخدا
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * ناخدا * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , ماکان بند باشید.
دانلود آهنگ ماکان بند به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Macan Band called Nakoda With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه ماکان بند به نام ناخدا
کشتی من به گل نشست ناخدای خوبی نداشتتن شکستمو ندید منو رو موج تنها گذاشتبه شوق مقصدی قشنگ تنمو به دریا زدم دستم تو دست ناخدا میگفت ک
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام آرامشی دارم
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]
Download New Music Reza Bahram Arameshi Daram

رضا بهرام آرامشی دارم

متن آهنگ آرامشی دارم رضا بهرام

بعد از تو باران هنوز میبارد
بعد از تو این خانه هنوز مرا دارد
♪♫♪♫♪
رضا بهرام آرامشی دارم
پخش از همین صفحه با بهترین کیفیت از لینک بالا منتشر شد
دانلود آهنگ سامان جلیلی عاشقتم | متن و بهترین کیفیت موزیک
ترانه ای بسیار زیبا و شنیدنی از خواننده سامان جلیلی با نام عاشقتم همینک از رسانه بزرگ جاز موزیک
Exclusive Song: Saman Jalili – Asheghetam With Text And Direct Links In jazzMusics
متن آهنگ عاشقتم سامان جلیلی»───♫♫●|●|●♫♫───«
این که هنوز عاشِقَم و این که هنوز به یادتم … !این که هنوز یه جا دارم حتی توی خیالتماین که دارم غرورمو بدون تو میبازم … !من که هنوز با همه چی به خاطرت میسازم … !»──|♫●|──«هنوزم بهت وفادارم ه
دانلود آهنگ جدید پیوند به نام ای نازنین مادر
متن آهنگ جدید ای نازنین مادر - پیوند
Скачать новую песнюPeyvand Ey Nazanin Madar
Текст песни Ey Nazanin Madar Peyvand
ای نازنین مادر خیلی دوست دارمЯ очень тебя люблю, мама Назарянка
گل های عشقو با یاد تو میکارمЯ буду сажать цветы любви в твоей памяти
خیلی دلم تنگه واسه قدیمامون

ادامه مطلب
متن آهنگ بد تو فکرتم از سینا درخشندهمیزنی زخم به قلبی که درگیره توئه، رو خودت هم نیاری که تقصیر توئهاینکه باشم تو دنیات تو تقدیر توئه، این جدایی واسه تو مثه آب خوردنهواسه ی من شبیه تو دریا مردنه، قید دنیاشو واست کی اینجور میزنه

ادامه مطلب
دانلود آهنگ دوست دارم از رضا ملک زاده برای دانلود این موزیک زیبا به ادامه مطلب بروید
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی دوست دارم از رضا ملک‌زاده با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ 
ادامه مطلب
دانلود اهنگ ساسی جنتلمن ۲ دانلود نسخه دو 2 اهنگ جنتلمن ساسی با کیفیت عالی  ساسی جنتلمن , دانلود آهنگ جدید ساسی مانکن به نام جنتلمن , دانلود اهنگ جنتلمن ساسی مانکن Sasy Mankan Gentleman آقامون جنتلمنه جنتلمنه این
 دانلود آهنگ ساسی جنتلمنهم اکنون ♫ دانلود اهنگ واسه همه زنگ زدنات مرسی به نام جنتلمن با صدای ساسی به همراه تکست و بهترین کیفیت در رسانه ...
دانلود آهنگ جدید ساسی به نام جنتلمن / Download New Music By Sasy Called Gentleman, دانلود موزیک ساسی جنتلمن با لینک مستقیم
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام آرامشی دارم
download music track Reza Bahram - Arameshi Daram
+ متن ترانه آرامشی دارم از رضا بهرام
تو مرا از دست دادی ای دوست / من که زندگی دارم ای دوست
هرچه از عشقت کنارم ماند / به خودت میسپارم ای دوست

ادامه مطلب

سلام دوستان

از این بخش می توانید آهنگ های کد های 01 تا 30 دانلود کنید

دانلود آهنگ کد 01 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 02 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 03 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 04 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 05 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 06 : دانلود                       

د
دانلود آهنگ دوست دارم بمون دیگه چند بار باید اینو بگم مهدی مقدم و امید آمری موزیک ایرانی
Ahang doset daram bemon dige chandbar bayad ino begam az Mehdi Moghadam & Omid Ameri
دانلود اهنگ دوست دارم بمون دیگه چند بار باید اینو بگم - موزیک ایرانی
عشقت دَارِهِ بِهِ قَلْبِ مَنْ بدجوری ضَرَبَهُ میزنه نفس نَفْسٍ میزنم وَ عَشِقَ تو قَاتَلَ منه دوری تو برای مِنْ بَاعِثُ ایست قلبیه از پس تو برنمیام نمیدونم چی بِهِ چیه
دَارِمِ کلافه میشم أَزُّ این بودن وَ نبودنت اما دلم پر میزنه واسه یه
دانلود آهنگ جدید سپهر عبدالهی من بی تو
Download New Music Sepehr Abdollahi man bi to
آهنگ جدید سپهر عبدالهی بنام من بی تو
ببین دلم لک زده واسه خنده هات به جون خودت قسم هیچ کسو توو یادم نیست
تو همه دنیای منو گرفتی و جز یه سایه از خودت هیچ کسی دنبالم نیست

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مهدی جهانی بیا
موزیک من♫ دانلود اهنگ تنگ شده واسه ی تو دلم بدجوری نگرانت شدم به نام بیا با صدای مهدی جهانی به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫

متن آهنگ بیا مهدی جهانی
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
تنگ شده واسه تو دلم
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مرتضی اشرفی به نام  هفت خط با بهترین کیفیت در سمفونی. دانلود موزیک جدید مرتضی اشرفی  با نام  هفت خط با بهترین کیفیت و با قابلیت پخش آنلاین در سایت سمفونی،مرتضی اشرفی  یکی از گروه های با استعداد و محبوب کشور به تازگی یکی از آثار خود را با نام هفت خط منتشر نموده است که شما می توانید این موزیک بسیار زیبا و دیدنی را از این خواننده موفق به صورت آنلاین گوش کنید، شما طرفداران و دوستداران موسیقی و کاربران عزیز می توانید برای دانلود
علی یاسینی برگرد
Download Mp3 Song Ali Yasini–Bargard + Lyrics
آهنگ علی یاسینی برگرد را با لینک مستقیم و پخش آنلاین به همراه متن آهنگ از رز موزیک دانلود کنید. امیدواریم از شنیدن آهنگ برگرد لذت ببرید.
متن آهنگ علی یاسینی برگرد
از هرجا رد میشم همش حرف توئه
ولی از ترس آبرو من اصلا نمیارم به روت
من که بد تنگه دلم انگار اصلا بی تو نمیتونم
ولی تورو نمیدونم تورو نمیدونم
خودت ببین چیکار کردی تو با من
یادگاریات هنوز کنج اتاقن
فکر تو هر شب داره میاد سراغم
برگرد پا رو دل دی
علی یاسینی برگرد
آهنگ علی یاسینی برگرد را با لینک مستقیم و پخش آنلاین به همراه متن آهنگ از رز موزیک دانلود کنید. امیدواریم از شنیدن آهنگ برگرد لذت ببرید.
یادگاریات هنوز کنج اتاقن
برگرد پا رو دل دی
علی یاسینی برگرد
یادگاریات هنوز کنج اتاقن
برگرد پا رو دل دی
علی یاسینی برگرد
یادگاریات هنوز کنج اتاقن
برگرد پا رو دل دی

سلام دوستان

دانلود آهن

سلام دوستان

سلام دوستان

دانلود آهنگ کد 31 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 32 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 33 : دانلود

دانلود آهنگ کد 34 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 35 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 36 : دانلود                       

سلام دوستان

,    ,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر ریمیکس,    دانلود اهنگ دختر بندر تی ام بکس با لینک مستقیم,    دانلود موزیک ویدیو تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس ناز داره چه وای ریمیکس,    ریمیکس اهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر خوشگل بندری,    متن آهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس بیخیال فردا,   

بگو چطور بگم گیره دلم ♫نگات آدمو میزاره نه ♫نمیدونم برم نرم ♫نوک زبونمه بگم نگم ♫که از اولش قلبم رفت ♫تو رو دیدم و ضعف ♩ کردم ♫یه موقع نگی شرمنده ام ♫که منه دیوونه بد ردم ♫بدجوری به تو گیره دلم ♫دلم دلم دلم ♫
♫ NitroMusic ♫بدجوری داره میره دلم ♫دلم دلم دلم ♫تا دیدمت افتادم تته پته ♫بذا هر کی هر چی میخواد بگه بگه ♫ولی جز تو توو دلم هیشکی نی ♫بگو واسه من همه رو پیچ میدی ♫دل من تو رو می خواد و ♫نگام یه جوری قفلی روته ♫تو فقط کوتا بیا و دلمو
دانلود آهنگ کوروس به نام چایی چایی
Download Music Kouros Chai Chai
دانلود آهنگ کوروس چای چای – دانلود اهنگ چایی چایی کوروس
دانلود آهنگ چایی چایی با بوسه جون میده از آلبوم افسانه
تکست و متن آهنگ چایی چایی کوروس
تو سرنوشتم همیشه عشقتو موندگار میخوام ، واسه روزای بارونی خندتو یادگار میخوام
دل شده بیمار تو من واسه دل دوا میخوام ، برای زنده بودنم من از خدا تورو میخوام
چایی چایی با بوسه جون میده ، قنده لب تو به من امون میده
عطر چایی از این بیشتر نکن ، چایی رقیبو
مگه من نمیدونم
خیلی خوب میدونم که این کارام چقدر اشتباه و غلطه
اما کمبود دارم...اره من اعتراف میکنم کمبود دارم
پراز عقدم....
نیاز دارم ....
چقدر عوض شدم....
دارم بد میشم
نه میگم بذار یکبارم من بد بشم ببینم اینای که بد هستن و همه چی دارن منم داشته باشم
خودت منو عوض کردی ...
هیچ کس کاری نکرد..خودت کردی
دانلود آهنگ علی عباسی نفس
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی نفس از
علی عباسی با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پر سرعت به
همراه تکست و متن آهنگ + پخش آنلاین از سایت تابا موزیک
با مجوز رسمی | طراح کاور: امیرحسین خدری |
عکس: مهرداد عسگری | آهنگساز و خواننده: علی عباسی | سبک آهنگ: عاشقانه و
احساسی | گیتار: فرشید ادهمی و حامد دهقانی | ترانه سرا: مهرزاد امیرخانی |
تنظیم و میکس و مسترینگ: مصطفی مومنی و ناصر عباسی
دانلود آهنگ نفس علی عباسی در ادا
دانلود آهنگ ساحل محمدرضا گلزار

چی فکر کردی با خودت میگی دورم از این آدما پره

چی فکر کردی با خودت ببین ادا اطفارات بیخوده

/ ترانه و موزیک : کیارش / تنظیم : پازل بند /
Download Song By Mohammadreza Golzar Called Sahel

برای دانلود اهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

ادامه مطلب

سلام دوستان

دانلود آهنگ
دانلود آهنگ سینا پارسیان – این که راهش نیست
Download New Music Sina Parsian – In Ke Rahesh Nist

دانلود آهنگ سینا پارسیان این که راهش نیست

متن آهنگ سینا پارسیان با نام این که راهش نیست

با دلم هرچی میتونستی بد بودی بازی و بهتر بلد بودی
پیش من بودی اما عاشقم هرگز بودی اما حیف فقط بودی
زندگی شاید تموم شده واسه من بی تو شایدم مردم نمیدونم
بی هوا شاید به عشقت بیشتر از صد بار هی زمین خوردم نمیدونم
توی دنیا هیچ عذابی واسه م
دانلود آهنگ سینا پارسیان – این که راهش نیست
Download New Music Sina Parsian – In Ke Rahesh Nist

متن آهنگ سینا پارسیان با نام این که راهش نیست

با دلم هرچی میتونستی بد بودی بازی و بهتر بلد بودی
پیش من بودی اما عاشقم هرگز بودی اما حیف فقط بودی
زندگی شاید تموم شده واسه من بی تو شایدم مردم نمیدونم
بی هوا شاید به عشقت بیشتر از صد بار هی زمین خوردم نمیدونم
توی دنیا هیچ عذابی واسه م
,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی با نام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی به نام ای کاش ,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی بنام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش + کیفیت فوق العاده  ,دانلود آهنگ حسین توکلی به نام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ ای کاش از حسین توکلی همراه متن ترانه از یانگ موزیک,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی بنام ای کاش

سلام دوستان

بگو چطور بگم گیره دلم ♫نگات آدمو میزاره نه ♫نمیدونم برم نرم ♫نوک زبونمه بگم نگم ♫که از اولش قلبم رفت ♫تو رو دیدم و ضعف ♩ کردم ♫یه موقع نگی شرمنده ام ♫که منه دیوونه بد ردم ♫بدجوری به تو گیره دلم ♫دلم دلم دلم ♫
♫ NitroMusic ♫بدجوری داره میره دلم ♫دلم دلم دلم ♫تا دیدمت افتادم تته پته ♫بذا هر کی هر چی میخواد بگه بگه ♫ولی جز تو توو دلم هیشکی نی ♫بگو واسه من همه رو پیچ میدی ♫دل من تو رو می خواد و ♫نگام یه جوری قفلی روته ♫تو فقط کوتا بیا و دلمو
دانلود ریمیکس هیپ هاپ ایرانی
دانلود آهنگ هیپ هاپ خارجی 2018
دانلود اهنگ هیپ هاپ الناز قاسمی
دانلود آهنگ هیپ هاپ خارجی 2017
دانلود آهنگ هیپ هاپ برای ماشین
دانلود اهنگ هیپ هاپ رقص الناز قاسمی
دانلود آهنگ هیپ هاپ فارسی شاد
دانلود اهنگ هیپ هاپ 2017
دوستان کنکور تجربی که فردا آزمونتون هست با اعتماد به نفس بالا آزمون بدید و خودتون و باور کنید
دوست گلم نیلوفر جان میدونم داغ دیده ای اما برات بهترین ربته رو آرزو میکنم و امیدوارم اعتماد به نفست رو از دست ندی دوستم و موفق باشی❤باورت دارم خودت هم خودت و باو کن خواهر جان❤
فرزانه جان شماهم همینطور موفق باشی مهربونمباورت دارم خودت هم خودت و باوز داشته باش و با اعتماد به نفس بهترین رتبه کنکورت و بده و موفق باش ❤
عاشقتونم دو تا خواهر گلم موفق باشی
دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده من و تو
آهنگ محسن ابراهیم زاده من و تو
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده من و تو با کیفیت اورجینال
Download New Music Mohsen Ebrahimzadeh Mn O To
متن آهنگ من و تو محسن ابراهیم زاده
هر بار منو میبینی اخمات تو همه آخه هر روز دیدنت واسم بازم کمه دوست دارم میدونی عذابم نده قهرای طولانی واسه هردومون بده آهای بارون تو خودت شاهدی من چه حالیم با اون آهای بارون دونه دونه تو بریز رو آرزوهامون شب من و تو خیابون نم بارون زده دل به هیشکی به غیر ا
دانلود آهنگ الناز از فرشید راد
دانلود اهنگ الناز با صدای ماهان
دانلود آهنگ الناز از دی جی فرح
دانلود اهنگ الناز از احسان کاراموز

دانلود آهنگ الناز از علی رستمی
دانلود آهنگ الناز از حمید عباسی
دانلود آهنگ الناز از علی بنتون
دانلود آهنگ الناز من میخوامت
,دانلود آهنگ دو سال با صدای سیجل و اکتاو ,دانلود آهنگ 2 سال از اکتاو و سیجل همراه متن ترانه از یانگ موزیک,دانلود آهنگ جدید سیجل و اکتاو 2 سال ,دانلود آهنگ دو سال از اکتاو و سیجل ,دانلود آهنگ قرصامو قرصامو بهم بدین(دو سال) از سیجل و اکتاو,دو سال از اکتاو و سیجل ,Images for ‫دانلود اهنگ قرصامو قرصامو بهم بدین‬‎,دانلود آهنگ رضا یزدانی بیدارم نکن با یهترین کیفیت به همراه ,دانلود آهنگ سیجل به نام دو سال ,#اکتاو hashtag on Twitter

سلام دوستان

دانلود آهنگ جدید امید آمری خواب
پیشنهاد ویژه موزیکو دانلود آهنگ زیبا و احساسی پای تو موندم پای احساسم هرجوری باشی بدون خوبی واسم با صدای امید آمری بنام “خواب” با دو کیفیت اصلی mp3 و متن
Omid Ameri – “Khab” > New Song > Download With Text And 320 & 128 Links In Musico

متن آهنگ خواب امید آمری
────┤ ♩♪♫♪♩ ├────
خواب دیدم بی توام…♪♪کاش بگی؛ تعبیر خوابی که دیدم چیه؟؟دوست دارم! اونور سینم!اگه یه قلب دیگم باشه…♪♪باز واسه تو میتپه!!دوست دارم! جُز دوست دارم!نم
دانلود آهنگ ریمیکس مرتضی پاشایی دروغ دوست داشتنی
اهنگ دروغ دوست داشتنی با گیتار
دانلود آهنگ همیشه دروغ میگفتی واسه من میمیری از پاشایی

متن آهنگ دروغ دوست داشتنی

آکورد دروغ دوست داشتنی
کد آهنگ پیشواز مرتضی پاشایی دروغ دوست داشتنی همراه اول
تو که از اولش جای من یکی دیگه
تو که از اولشم جای من یکی دیگ توی قلبت بود
واسه همه زنگ زدنات مرسی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود اهنگ واسه همه زنگ زدنات مرسی بیا قرش بده سکسی واسه همه کادوهات
Gentleman Lyrics هی وقتشه بدی لب روی baby اول اول بگیر کمر و هی قر بیا بیا قرش بده سکسی واسه همه زنگوله زدنات ممنون واسه همه. بیا بیا قرش بده واسه همه زنگوله زدنات ممنون واسه همه پیگیریات ممنون واسه همه ی کادوهات ممنون آه بدن و ببین جوون اب خودتو بلرزون اب همه میگن ساسی پاشو همه.
ادامه مطلب
دانلود اهنگ اره تورو پیدا میکنم اشوان شاد و عاشقانه با کیفیت بالا 320 موزیک صوتی Mp3 با لینک مستقیم
Ahang asvan are toro peyda mikonam
دانلود آهنگ اره تورو پیدا میکنم
خودت بگو کیه که تو هر شرایطی فرق نکنه با حرفاش ●♪♫
عزیزم راحت باش اگه بود عوض بشه با من جاش ●♪♫
خودت بگو مگه ممکنه به غیر من یه آدمی باشه ●♪♫
درست عین خودت باشه درست عین خودت عاشق ●♪♫
آره تورو پیدا میکنم یه شهرو شیدا میکنم کار غوغا میکنم تو فقط باش ●♪♫
مث عشق نه هوس تا وقتی باشه که نفس دیگه ا
دانلود آهنگ ایوان بند چهل گیس | متن و کیفیت بالا
موزیک جدید و زیبای از ایوان باند با عنوان چهل گیس همینک از رسانه بزرگ جاز موزیک
Exclusive Song: Evan Band – Chehel Gis With Text And Direct Links In jazzMusics
متن آهنگ چهل گیس ایوان بند»───♫♫●|●|●♫♫───«زیبای ـه چهل گیس ، این چشمای ـه خیس … !شد هوایی تو ، به زیبایی تو … !مگه میرسه زورم … ؟»──|♫●|──«تا خاطرخواتم ، هی کیش و ماتم … !ازم دوری نکن دلم نازکهچون عاشقم اینجورم … !─|♫●|─عاشق نبودی ، دلت هری بریزه … !واسه اون ک
دانلود آهنگ با اینکه رفته اما هنوزم از داغ عشقش دارم میسوزم
دانلود ریمیکس آهنگ بیقرار امین حبیبی
دانلود آهنگ امین حبیبی نمیتونم من طاقت بیارم
آهنگ با این که رفته اما هنوزم

دانلود اهنگ امین حبیبی نمیتونم

متن آهنگ بیقرار امین حبیبی
دانلود بی قرار از حبیبی
امین حبیبی نامهربونه
دانلود آهنگ جدید غمگین و احساسی به نام نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم از حجت اشرف زاده با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang na ba to residam na bi to boridam az Hojat Ashrafzadeh
دانلود آهنگ نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم حجت اشرف زاده (اصلی و رایگان)
نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم منی که آس و فاصله دارم
تو دنیای سردم گلایه نکردم منی که خودم از خودم گله دارم
تو این حالو روزم ببین که هنوزم یه فنجون خالی واست روی میزه
همین عکس ساکت تو با خاطراتت واسه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها